trešdiena, 2013. gada 23. janvāris

Punkts uz "i"!

Aizvadīti nu jau otrie hokeja svētki Vecpiebalgā. Iespējams, daudzi jau redzējuši Dāvida Ernštreita lielisko reportāžu LTV1 rubrikā "Tautas Sports", tomēr es kā organizatoru pārstāve atļaušos pielikt treknu punktu. 
20.janvāra rītā uz afišu staba tikai viena svarīga vēsts!
Jauno, daudzsološo mākslinieču Lo&N kopdarbs
 Pamazām vien ierodas turnīra dalībnieki, tik katram sava izpratne par hokejam nepieciešamo inventāru:)

Īstus līdzjutējus nebiedē pat lielais sals!

                                             
Laimes aka

 Tiek izlozēta spēļu secība
Turnīra rīkotāja Mārča svinīgā uzruna, karoga uzvilkšana un kopīgi dziedāta himna... patriotisks un iedvesmojošs sākums!


Un nu ķeramies pie Lielā hokeja! Šogad turnīrā piedalījās 8 komandas, un vislielākais prieks par 2 jaunpienācējām no Rankas un Rīgas. 
KAIVES VANAGI:  
        Dāvis Strelkovs, Toms Strelkovs, Klāvs Zārdiņš                                                                  
Spējīga, ļoti dzīvespriecīga komanda, kas savus spēkus iepriekšējā dienā padeldēja deju skatē un ballē. Sākumā cīnījās itin braši, bet jāsaka godīgi, Vanagiem tie vaska spārni piekusa visai drīz un sacensību spriedzi viņi līdz galam neizturēja. Nekas, nākamreiz. 

VECPIEBALGAS ATLANT
Jānis Ruicēns, Artūrs Zvēriņš, Toms Budrēvics, Rihards Pranis, Artūrs Krams
Šie puiši turnīram gatavojās ar lielu atbildību. Nedēļu pirms čempionāta gandrīz ik vakars pavadīts uz ledus, un arī čempionāta dienā viņi bija pirmie, kas ievilka švīkas svaigajā ledū. Cīnījās patiesi vareni un potenciāls šai komandai bija ļoti liels, tomēr šoreiz veiksme īsti nebija viņu pusē. 

TDA MAGIC
Valts Prūsis, Uģis Vasilis, Jānis Balodis
Tautas deju dejotāji godam aizstāvēja savu nosaukumu, jo iepriekšējā dienā koncertēja Jaunpiebalgas deju skatē, līdz rīta gaismiņai deju soļus pieslīpēja kultūras nama ballē un jau pēc pāris stundām bija gatavi mesties cīņā par ripu. Veiksme brīžiem ar viņiem izspēlēja jokus, ļaujot uzvarēt spēcīgus pretiniekus, bet pēkšņi zaudējot (it kā) nedaudz vājākiem. Svarīgajā cīņā par iekļūšanu FINAL 4, komanda spēlēja ar Alauksta kantori. Diemžēl, neizdevās vienoties ar Kantora grāmatvedi par sev izdevīgu rēķinu, līdz ar to nācās vien pirms fināla braukt mājās...

ALAUKSTA KANTORIS
Vivita Ločmele, Linards Ločmelis, Egons Briedītis, Mārcis Ločmelis
Komanda - kokteilis, tas būtu īsti precīzs raksturojums. Komanda, kurā apvienojās turnīra visjaunākais un visvecākais spēlētājs, kā arī čempionāta vienīgā sieviete. Jau pirms gada piekodināju, lai paturiet prātā mazā, bet drosmīgā ķipara vārdu! Linards savu spēlētprasmi audzē ne pa dienām, bet pa stundām! Spēlēt šādā turnīrā starp pieaugušajiem kā līdzīgs ar līdzīgu ne katrs var atļauties un tas dod milzu pieredzi. Lielisks sniegums! Kā atzina Jānis no TDA Magic, viņu šajā vecumā neviens nelaida uz laukuma kopā ar pieaugušajiem:) Čempionāta gaitā mums pievienojās arī sporta skolotājs Māris Krams un LTV žurnālists Dāvids Ernštreits, viņi glāba mūs no pilnīga spēku izsīkuma. Godīgi jāatzīst, ka būt par turnīra organizatoriem un vienlaikus pilna laika spēlētājiem nav viegls uzdevums... Šoreiz gandrīz katrā spēlē nedaudz pietrūka veiksmes un spēka, tomēr kopumā esam gandarīti!

VECPIEBALGAS GANGSTERI
Rūdis Balodis, Haralds Pranis, Kristers Slavēns
No Pīlēniem par īstiem Gangsteriem. Mūsu ģimenes draugi, hokeja audzēkņi un vienkārši forši spridzīgi puiši. Šai komandai gada laikā vērojama vislielākā izaugsme, kuru viņi cītīgi slīpēja burtiski ik vakaru pusotra mēneša garumā. Iespējams, cieta gan volejbols, gan biatlons (kas ir puišu pamatsports), bet progresa vārdā viņi bija gatavi uz visu! Tikpat azartiski kā pagājušajā gadā, izvicinājuši dūres un palaiduši mutes arī šogad, tomēr nodibināja ļoti draudzīgas attiecības ar turnīra favorītiem - ripas dzenāšanas profesionāļiem -AGNI. Cerams, tas dos vērtīgu pieredzi nākamajam gadam! Īsts izaicinājums mūsu Gangnamstailiem bija cīņa par 3.vietu ar saviem vienaudžiem no Rankas. Šoreiz gan meistarības, spēka un savaldības vairāk bija viesiem. Tomēr - kopumā lielisks sniegums un pelnīta 4.vieta!

RANKAS INSPEKTORI
Artūrs Vilnis, Lauris Lauss, Edgars Dapševičs, Ričards Kirkenšteins
Turnīra jaunpienācēji, kuri pieteica 2 komandas, tomēr pēdējā brīdī kāda spēlētāja traumas dēļ atbrauca vien četratā. Saliedēti, klusi, organizēti puiši, kuri cītīgi strādāja aizsardzībā un nepadevās līdz pēdējai sekundei, tādejādi izraujot neizšķirtu pret Alauksta kantori un zaudējot tikai ex čempioniem Inešiem.  Vienīgie, kuriem izdevās uzvarēt meistarus - komandu AGNI. Tomēr viņu lielākais trumpis un 5  komandas spēlētājs, manuprāt, bija lieliskā, smaidīgā un enerģiskā mamma Evija, kas nenogurstoši visas dienas garumā atbalstīja savus puišus un gādīgi rūpējās par viņiem. Tāds atbalsts spārno! Godam pelnīta 3.vieta!

INEŠI
Māris Pilsētnieks, Kārlis Miķelsons, Reinis Praulītis
Šie vārdi komentārus vairs neprasa. Tikpat vienoti kā pagājušajā gadā, ex čempioni uz spēli ieradās gluži pa taisno no deju plača. Sestdiena pavadīta Latvijas triatlona čempionātā, kur Māris izcīnīja 1.v., Reinis - 3, bet viņiem vēl pietiek spēka visu svētdienu pavadīt ar slidām kājās un nūju rokās. Kā atzina puiši, viņiem patīkot sevi pamocīt... Lai arī gana saguruši, tomēr meistarībā tik un tā krietni pārāki par citām vietējām komandām. Īstā cīņa un spēku samērs bija redzams, stājoties pretī turnīra jaunpienācēj komandai - AGNI. Tomēr finālā jāatzīst profesionāļu pārākums un 2.vieta. 

AGNI-SARKANIE BUĻĻI
Imants Parādnieks, Hārdijs Parādnieks, Elvijs Jankavsks
Ieguvuši informāciju no tīmekļiem, šie vīri atbrauca un parādīja, kā hokeju spēlē. Profesionāļi, kas spēlējuši kopā ar Saulieti, Sotnieku u.c. Latvijas izlases vīriem, tomēr par galveno mūsu Pagalma čempionātā neuzstādīja savas meistarības atrādīšanu, bet gan draudzīgu un jautru kopābūšanu. Dāsni dalījās ar padomiem hokeja spēlē, pēc publikas pieprasījuma noorganizēja sirsnīgu dūru izvicināšanu ar Gangsteriem (mammas, neuztraucieties, viss tikai joka pēc) un, loģiski, ieguvuši visvairāk punktu, viņi mājup brauca ar Mārča darināto Vecpiebalgas čempionāta kausu. 
                              
Izcilas grāmatas īstiem sporta draugiem no mūsu labvēļiem

Lielu atsaucību ieguva jaunatklātā VIP jeb ĻSP loža. Nekādas rezervācijas un milzīgas samaksas, ideja ļoti vienkārša - kurš tajā apsēžas, kļūst par Ļoti Svarīgu Personu:) 


 Piekritīsiet, skats brīnišķīgs...

Kad kājas nosalušas, tās nedaudz jāuzgrillē:) Rankas Inspektoru dedzīgākā atbalstītāja un talismans. 

Par mūziku un izklaidi visas dienas garumā -18 grādos rūpējās nonogurstošais un nenosalstošais DJ. Vislielākie aplausi par izturību!

Karstā, gardā zupiņa lielā cieņā

 Patiesas emocijas!
Foto:Dainis Andersons

Linards gatavs mesties palīgā!

REZULTĀTU TABULA:


Čempionu un vicečempionu kopbilde

Turnīra laikā dzimusi draudzība: AGNI-Gangsteri


Zaļajai Akai ļoti daudzpusīgs pielietojums. Kā rakstīts Hokeja kausa noteikumos - "Aka ir pagalma un hokeja laukuma dabiska sastāvdaļa, tāpēc spēlētāji veido spēli, respektējot tās atrašanos laukumā". Pēc spēles Akai - "galdiņ klājies" funkcija.  Sirsnīgas sarunas vēl ilgi pēc... 

Mirklis no finālspēles, apbalvošana un ... krāšņs PĀRSTEIGUMS!

                                          
                               
Gluži nemanot, blogam jau gads riņķī... 
Foto:Dainis Andersons

Daudz laimes visiem Piebalgas puses ļaudīm un ciemiņiem!
Uz tikšanos!

5 komentāri:

 1. Par godu hokejam, pat ieslēdzu ziņas :)
  Un ehh, ka gribētos to visu baidīt klātienē... gan citu gad :)

  AtbildētDzēst
 2. Feins pasākums!!!!
  Un sveiciens gadiņa jubilejā!!!:))

  AtbildētDzēst
 3. Paldies jums par labajiem vārdiem! Nākamgad gaidu ar slidām kājās un nūju rokās:))

  AtbildētDzēst