otrdiena, 2013. gada 28. maijs

Ātrāk, augstāk... draudzīgāk!

Saulaini siltā piektdienā priecīgas bērnu čalas pieskandināja visu bērnudārza laukumu... kas gan tur īpašs? Šoreiz tikāmies gan lieli, gan mazi, gan pavisam mazi, lai ģimeniskā un sportiskā gaisotnē pavadītu vienu jauku dienu. 

Pavisam bija sagatavoti 12 uzdevumi, secība katras ģimenes pārziņā. Mēs sākam ar "Foto orientēšanos". Pēc fotogrāfiju fragmentiem jāatpazīst vietas bērnu dārza apkaimē un katrā, kā pierādījums,  jānogriež gabaliņš dzijas.Atraktīvā Indiāņu ģimenīte papildina savu košo galvasrotu.

2."Savērsim krellītes" 


3."Zaķa skrējienā" piedalās krāšņās Havajiešu meitenes


4."Lido, šķīvīti!' Kurā sektorā trāpi, tik punktu saņem. 

5."Jautrie Futbolisti"


6. "Boulings" 7."Ūdensmetēji". Jautrāk gan būtu bijis, ja drīkstētu apšļakstīt arī kādu no vērotājiem:) 

8."Pārcēlāji". Šis bija viens no fiziski grūtākajiem uzdevumiem, jo pārnesamo mantu bija TIK daudz un skrienamais gabals TIK garš!


9."Pizas tornis" Pats jautrākais brīdis - torņa brucināšana!

10."Veiklie pirkstiņi" No bļodas vai zemes (kā ērtāk), kastaņi ar kāju pirkstiem jāpārceļ uz krāsaino apli. Pamēģiniet, ir labs! 


11."Ķeram vēju!" 12."Vešerienes" jeb mamma drēbes izkar, izpalīdzīgais bērns novāc. Vai arī otrādi. Vai abi reizē. Vēl tikai viens darbiņš - pagatavot savu burinieku, ko ielaist bērnudārza strūklakā.


Dāvanas, končas un kliņģeris pēc tik spraiga darbiņa tieši laikā!

Sirsnīgs paldies visām audzītēm un auklītēm par lielisko darbiņu! 


Šodien, kopā ar Linardu, noslēdzam savas bezrūpīgās bērnudārza gaitas, lai jau rudenī pievienotos brašo skolnieku saimei. Skaisti un smeldzīgi vienlaikus. 

3 komentāri: