pirmdiena, 2012. gada 30. jūlijs

Mazās Kalniņa dienas Inešos

Jūlija pēdējā sestdienā, jau piekto gadu pēc kārtas, Vecpiebalgas muižas parka estrādē Inešos notika "Mazās Kalniņa dienas". Kā uzzināju, tieši šeit, par spīti padomju drošības orgānu aizliegumiem, nostiprinājās Lielo Imantdienu tradīcija, kas sasniegusi milzu popularitāti vēl šodien. 
Koncerta pirmajā daļā skanēja Imanta Kalniņa dziesmas, kuru pamatā ir tautas mūzika un vārdi. Turpinājumā - grupas "Autobuss debesīs" koncerts ar visu laiku populārākajām Kalniņa dziesmām. Jāsaka atklāti, nebiju šīs grupas īpaša pielūdzēja, līdz šim vakaram... Mūziķi spēlēja ar īpašu atdevi un cilvēki to novērtēja, no sirds dziedot līdzi un aktīvi  dejojot.
Klausītāju rindās, protams, arī pats Imants Kalniņš. Smaidīgs un ārkārtīgi apmierināts ar pasākumu.

Kādā brīdī uz skatuves kāpa arī aktrise Karīna Tatārinova, lai kopā ar visiem uzdziedātu "Alvas zaldātiņus".Noslēgumā - neliela, bet skaista uguņošana ar grupas muzikālo pavadījumu.


Nezinu, kā tas nācies, bet Mazajās Kalniņa dienās mūsu ģimene bija pirmo reizi, bet jau tagad skaidri zinu, ka noteikti būsim klāt arī citus gadus. Skaista mūzika, sirsnīga atmosfēra un galvenais - brīnišķīga pasākuma norises vieta. Vai esat jau bijuši Vecpiebalgas muižā Inešos? Tepat ir arī Piebalgas porcelāna darbnīca.

Noteikti atbrauciet!

2 komentāri:

  1. Jā, mums šoreiz šitas foršums gāja secen... Brāļukam kāzas bija... :)Bet nākošgad - nu noteikti jātiek!

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Brāļa kāzas taču unikāls notikums, to nedrīkst laist garām, rūgts:) Tiekamies nākamgad!! :)

      Dzēst